Proběhlo
16
ročníků

Vystupovalo
93
kapel

Vypilo se
12594
piv

Janek Ledecký & Band | Hladnov Rock Choir - 25. 8. 2023


 

Známého českého zpěváka Janka Ledeckého, autora hitů jako Proklínám či Právě teď, které dodnes zaznívají v českých rádiích, opět přivítáme v areálu Hotelu Sluníčko. Janek Ledecký zavítal k nám do Beskyd v roce 2019 a díky jeho energii jsme si koncert náramně užili. Jako předkapela se představí Hladnov Rock Choir. 

Janek Ledecký (19:30 - 21:00)

Je jeden z nejznámějších hudebníků české scény. Poprvé mohl upoutat vaši pozornost jako frontman rockové kapely Žentour. Jejich nejznámějšími hity jsou jednoznačně Utajený světadíl, Všechno bude fajn nebo legendární Proklínám.

Na samostatnou dráhu se Janek vydal v roce 1992 a odstartoval ji s albem Na ptáky jsme krátký. Má za sebou celou řadu ocenění, které bychom snad ani nedokázali spočítat.

Nejznámější hity

  • Pěkná, pěkná, pěkná
  • Proklínám
  • Na ptáky jsme krátký
  • Všechno bude fajn
  • Budu všechno co si budeš přát

Oficiální stránky: www.icemusic-ledecky.cz

Předkapela

Hladnov Rock Choir (18:00 - 19:00)

Je alternativní rockový sbor založený roku 2014 Miroslavem Hlavačkou, uměleckým vedoucím a dirigentem. Hudební těleso spojuje nadané zpěváky a muzikanty z Ostravy a okolí se zájmem o interpretaci rockové hudby ve vlastních aranžích. Součástí sboru je rocková kapela. HroCh spolupracuje se smyčcovým kvartetem Laetitia i jinými umělci z regionu a pravidelně nahrává ve studiu Českého rozhlasu Ostrava.

Oficiální stránky: www.hladnovrockchoir.com

Hit Pěkná, pěkná, pěkná

 

 

FAQ

Kontakt


Adresa:
E-mail:
Ostravice 1279, 739 14 Ostravice
GPS:
Web:
49°32'44.823"N, 18°24'18.279"E

Jak se k nám dostanete

Ze směru Ostrava, Frýdek - Místek:

Do obce vjíždíte na dolní Ostravici a pokračujete stále rovně, po pravé straně minete nákupní středisko Modrá labuť, katolický kostel a stále jedete rovně. Na první světelné křižovatce v centru obce odbočíte doleva přes železniční přejezd. Dále pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.
Pozn: Nedoporučujeme odbočovat v obci Ostravice doleva přes “Bezručův most”, jak napovídají některé navigace. Je to horší cesta a v zimě bývá nesjízdná.

Ze směru Bílá, Staré Hamry:

Za značkou obce Ostravice jedete přes most, pokračujete rovně a po pravé straně minete vlakové nádraží. Za nádražím na první světelné křižovatce odbočíte doprava přes železniční přejezd, pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.

Autobusem přijedete na Ostravici na zastávku Ostravice, autobusové nádraží, která je naproti vlakového nádraží. Na Ostravici dojedete autobusem z Ostravy, Frýdku-Místku nebo Frýdlantu nad Ostravicí, zastavují tady také některé spoje ze Slovenska. Jízdní řády naleznete na stránkách www.jizdnirady.cz.

K RC Sepetná je to z této zastávky cca 2 kilometry. V případě zájmu vám nabízíme možnost transferu naši dodávkou pro 7 osob. Cena tohoto transferu je 100 Kč/auto. Po dohodě vám můžeme zajistit transfer také z Frýdku-Místku, kde přijíždějí i dálkové spoje, například autobusy Student Agency.

Vlakem přijedete na Ostravici z Frýdlantu nad Ostravicí. Vystupte až na konečné stanici, ne na předposlední stanici Ostravice, zastávka. Vlak z Frýdlantu jezdí každou hodinu. Jízdní řády naleznete na stránkách www.jizdnirady.cz.

K RC Sepetná je to z nádraží cca 2 kilometry. V případě zájmu vám nabízíme možnost transferu naši dodávkou pro 7 osob. Cena tohoto transferu je 100 Kč/auto. Po dohodě vám můžeme zajistit transfer také z Frýdku-Místku nebo Ostravy.

Děkujeme partnerům