Proběhlo
16
ročníků

Vystupovalo
93
kapel

Vypilo se
12594
piv

Janek Ledecký


Známého českého zpěváka Janka Ledeckého, autora hitů jako Proklínám či Právě teď, které dodnes zaznívají v českých rádiích, jsme letos na Sluníčku přivítali také poprvé a jeho koncert si všichni účastníci užili naplno, hlavně díky Jankově neuvěřitelné energii. 

Kdo je to?

Janek Ledecký je jeden z nejznámějších hudebníků české scény. Poprvé mohl upoutat vaši pozornost jako frontman rockové kapely Žentour. Jejich nejznámějšími hity jsou jednoznačně Utajený světadíl, Všechno bude fajn nebo legendární Proklínám.

Na samostatnou dráhu se Janek vydal v roce 1992 a odstartoval ji s albem Na ptáky jsme krátký. Má za sebou celou řadu ocenění, které bychom snad ani nedokázali spočítat.

Nejznámější hity

Pěkná, pěkná, pěkná

Proklínám

Na ptáky jsme krátký

Všechno bude fajn

Budu všechno co si budeš přát

Hit Pěkná, pěkná, pěkná

 


Předkapela

Cross Orchestra


Pořádáno za podpory Moravskoslezského kraje (číslo projektu 02028/2019/RRC). 


Podívejte se na fotoreport z koncertu.

16/8/2019
od 19 h

Další akce Beskydského hudebního léta


Michal Hrůza Michal Hrůza

31/8/2019
od 19:00 hod.

Na závěr Beskydského hudebního léta 2019 k nám zavítal oblíbený zpěvák Michal Hrůza, který s námi uzavřel letní sezónu. 

Barbora Poláková Barbora Poláková

28/6/2019
od 19:00 hod.

16. ročník Beskydského hudebního léta odstartovala nadaná zpěvačka Barbora Poláková, která si své publikum získala originálními písněmi i videoklipy, za které sklidila již mnoho ocenění.

FAQ

Kontakt


Adresa:
E-mail:
Ostravice 1279, 739 14 Ostravice
GPS:
Web:
49°32'44.823"N, 18°24'18.279"E

Jak se k nám dostanete

Ze směru Ostrava, Frýdek - Místek:

Do obce vjíždíte na dolní Ostravici a pokračujete stále rovně, po pravé straně minete nákupní středisko Modrá labuť, katolický kostel a stále jedete rovně. Na první světelné křižovatce v centru obce odbočíte doleva přes železniční přejezd. Dále pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.
Pozn: Nedoporučujeme odbočovat v obci Ostravice doleva přes “Bezručův most”, jak napovídají některé navigace. Je to horší cesta a v zimě bývá nesjízdná.

Ze směru Bílá, Staré Hamry:

Za značkou obce Ostravice jedete přes most, pokračujete rovně a po pravé straně minete vlakové nádraží. Za nádražím na první světelné křižovatce odbočíte doprava přes železniční přejezd, pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.

Autobusem přijedete na Ostravici na zastávku Ostravice, autobusové nádraží, která je naproti vlakového nádraží. Na Ostravici dojedete autobusem z Ostravy, Frýdku-Místku nebo Frýdlantu nad Ostravicí, zastavují tady také některé spoje ze Slovenska. Jízdní řády naleznete na stránkách www.jizdnirady.cz.

K RC Sepetná je to z této zastávky cca 2 kilometry. V případě zájmu vám nabízíme možnost transferu naši dodávkou pro 7 osob. Cena tohoto transferu je 100 Kč/auto. Po dohodě vám můžeme zajistit transfer také z Frýdku-Místku, kde přijíždějí i dálkové spoje, například autobusy Student Agency.

Vlakem přijedete na Ostravici z Frýdlantu nad Ostravicí. Vystupte až na konečné stanici, ne na předposlední stanici Ostravice, zastávka. Vlak z Frýdlantu jezdí každou hodinu. Jízdní řády naleznete na stránkách www.jizdnirady.cz.

K RC Sepetná je to z nádraží cca 2 kilometry. V případě zájmu vám nabízíme možnost transferu naši dodávkou pro 7 osob. Cena tohoto transferu je 100 Kč/auto. Po dohodě vám můžeme zajistit transfer také z Frýdku-Místku nebo Ostravy.

Děkujeme partnerům