Proběhlo
13
ročníků

Vystupovalo
84
kapel

Vypilo se
10269
piv

Ewa FARNA

Už ve svých 13 letech na podzim roku 2006 nazpívala singl Měls mě vůbec rád a začala bavit publikum u nás i v Polsku. V roce 2008 koncertovala na Sluníčku. Vyhrála ocenění Objev roku v anketě Český Slavík Mattoni 2006.Od té doby své kvality ukázala na nespočtu koncertů, v letech 2014,15,16 dosáhla na 3. místo v anketě Český slavík. Je to čerstvá držitelka 1. místa v Hudebních cenách Žebřík za rok 2016 za zpěvačku roku. Přijďte se podívat, jak od posledního vystoupení na Sluníčku vyzrála!.

Největší úspěchy Ewy FARNE z poslední doby:

 • 2010 – Cena akademie populární hudby Anděl v kategorii Zpěvačka roku
 • 2010 – Musiq1 awards 2010 (Zpěvačka roku)
 • 2011 – Viva Comet 2011 Album roku
 • 2012 – Viva Comet 2012 Zpěvačka roku
 • 2013 – Nominace Eska music awards 2013
 • 2014 – Eska Music Awards 2014-Nominace
 • 2009-16 – 3. místo v Českém Slavíku
 • 2017 - 1. místo v Hudebních cenách Žebřík za rok 2016 za zpěvačku roku 
  a videoklip roku (Na ostří nože - zároveň 3. místo za skladbu roku ) 

A jedna malá upoutávka, která nás fakt dostala: 


Předkapela: Cross Orchestra

 • Hraje hity Joe Cockera, Cher, Suzi Quatro, Garryho Moora a dalších.
 • Hrají a zkoušejí v Havířově
 • Mají rozsáhlou dechovou sekci
 • Staví na zkušenosti a zároveň drajvu zkušených matadorů

A promo video kapely Cross Orchestra:

18/8/2017
od 19 h

Ostravice
Koupaliště Sluníčko

Akce bude probíhat v areálu penzionu Sluníčko v Moravskoslezských Beskydech. Penzion Sluníčko si na portálu Mapy.cz můžete zobrazit zde.

Jak se tam dostanu

Můžete přijet vlakem na nádraží Ostravice, kde je zajištěn odvoz až na místo koncertu. Pokud se rozhodnete přijet vlastním autem, parkování je zajištěno 400 m od areálu koupaliště sluníčko.

Předprodej 350 Kč
Na místě 450 Kč

V ceně vstupného je zahrnut celodenní vstup na koupaliště Sluníčko! Kromě nutné přípravy na koncert v čase 16:00-18:00 hod, kdy Vás požádáme o výstup z areálu. Bude pro Vás připraven stánek s občerstvením a posezením, restaurace penzionu s terasou nebude přístupná, pouze pro ubytované hosty penzionu.

Lístky na 3. koncert je možné zakoupit:

Víkend s koncertem Ewy Farne

V Rekreačním centru Sepetná se můžete ubytovat a udělat si pěkný víkend. Připravili jsme pro Vás speciální víkendový pobytový balíček, rezervujte si svůj pobyt v penzionu Sluníčko se vstupenkou na koncert.

Osmero

Každý návštěvník festivalu se zavazuje, že v celém areálu koupaliště bude dodržovat Osmero Beskydského hudebního léta.

Další akce Beskydského hudebního léta 2017


Druhá tráva Druhá tráva

30/06/2017
od 19:00 hod.

Bluegrassová legenda Druhá tráva vystoupila na prvním koncertě Beskydského hudebního léta. Spolu s místní kapelou Ptačoroko vytvořili skvělou atmosféru prvního prázdninového večera.

Jelen Jelen

28/07/2017
od 19:00 hod.

Česká akustická kapela hrající tzv. roots music. Písně z vlastní tvorby vycházející z populární hudby jako je country, folk, bluegrass a blues. 

FAQ

 • Koná se "Rej čarodějnic a strašidel" i v případě deštivého počasí?                                                                                                                                                                                                                                   Akce se bude konat i v případě nepříznivého počasí, program by samozřejmě musel být redukován a přizpůsoben vnitřním prostorám penzionu Sluníčko, kde Vás v restauraci zahřejeme oblíbeným čajem s rumem nebo svařáčkem.
 • Bude po koncertu nějaký další program?
  Po skončení koncertu mohou návštěvníci využít možnosti nočního koupání.
 • Mohu vzít na koncert svého pejska?
  Do areálu koupaliště Sluníčko je zákaz vstupu se psy, to platí i po dobu konání koncertů! Výjimkou je pouze asistenční pes - ZTP.
 • Stačí mi ke vstupu na koncert pouze platná vstupenka?
  U vstupu Vám bude vstupenka vyměněna za identifikační náramek, který návštěvníky opravňuje k opuštění a zpětnému návratu do areálu bez nutnosti si kupovat novou vstupenku.
 • Musí každý podstoupit osobní prohlídku?
  Z důvodu Vaši bezpečnosti budou všichni návštěvníci koncertu podrobeni osobní prohlídce od bezpečnostní agentury, která bude dohlížet na poklidný průběh akce. Do areálu lidé nebudou vpuštěni se skleněnými láhvemi, vlastním pitím (přípustná bude láhev do 0,5l) zbraněmi, ani jídlem – výjimku tvoří děti.
 • Bude se koncert konat i za nepříznivého počasí?
  Koncerty se budou konat za každého počasí.
 • Bude možné dojet autem až na místo konání koncertu? Popřípadě bude zajištěna nějaká doprava?
  Parkování pro automobily bude zajištěno na parkovišti cca 400 m od penzionu Sluníčko. Pro ty, kteří budou chtít cestovat vlakem je připravena kyvadlová doprava od nádraží až přímo ke koupališti, kde se koncert koná.
 • Kde všude budou k dipozici vstupenky na Vámi pořádané koncerty?
  Vstupenky na koncerty lze zakoupit přímo u nás na Sluníčku či Sepetné, nově také v online prodejním systému RC Sepetná (odkazy najdete u jednotlivých koncertů), ZAJEZDY.NET, U staré pošty 45, F-M, eABM s.r.o. U staré pošty 45, F-M  nebo v síti Ticketportal.

Kontakt


Adresa:
E-mail:
Ostravice 1279, 739 14 Ostravice
GPS:
Web:
49°32'44.823"N, 18°24'18.279"E

Jak se k nám dostanete

Ze směru Ostrava, Frýdek - Místek:

Do obce vjíždíte na dolní Ostravici a pokračujete stále rovně, po pravé straně minete nákupní středisko Modrá labuť, katolický kostel a stále jedete rovně. Na první světelné křižovatce v centru obce odbočíte doleva přes železniční přejezd. Dále pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.
Pozn: Nedoporučujeme odbočovat v obci Ostravice doleva přes “Bezručův most”, jak napovídají některé navigace. Je to horší cesta a v zimě bývá nesjízdná.

Ze směru Bílá, Staré Hamry:

Za značkou obce Ostravice jedete přes most, pokračujete rovně a po pravé straně minete vlakové nádraží. Za nádražím na první světelné křižovatce odbočíte doprava přes železniční přejezd, pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.

Autobusem přijedete na Ostravici na zastávku Ostravice, autobusové nádraží, která je naproti vlakového nádraží. Na Ostravici dojedete autobusem z Ostravy, Frýdku-Místku nebo Frýdlantu nad Ostravicí, zastavují tady také některé spoje ze Slovenska. Jízdní řády naleznete na stránkách www.jizdnirady.cz.

K RC Sepetná je to z této zastávky cca 2 kilometry. V případě zájmu vám nabízíme možnost transferu naši dodávkou pro 7 osob. Cena tohoto transferu je 100 Kč/auto. Po dohodě vám můžeme zajistit transfer také z Frýdku-Místku, kde přijíždějí i dálkové spoje, například autobusy Student Agency.

Vlakem přijedete na Ostravici z Frýdlantu nad Ostravicí. Vystupte až na konečné stanici, ne na předposlední stanici Ostravice, zastávka. Vlak z Frýdlantu jezdí každou hodinu. Jízdní řády naleznete na stránkách www.jizdnirady.cz.

K RC Sepetná je to z nádraží cca 2 kilometry. V případě zájmu vám nabízíme možnost transferu naši dodávkou pro 7 osob. Cena tohoto transferu je 100 Kč/auto. Po dohodě vám můžeme zajistit transfer také z Frýdku-Místku nebo Ostravy.

Děkujeme partnerům