Proběhlo
16
ročníků

Vystupovalo
93
kapel

Vypilo se
12594
piv

Osmero Beskydského hudebního léta


Organizační řád a pokyny

 

Zakoupením vstupenky návštěvník souhlasí s organizačním řádem a pokyny pro návštěvníky Beskydského hudebního léta.

 

 1. Vstupenky

  Na požádání pořadatelů vstupenku předložte. Bez kontrolního ústřižku je vstupenka neplatná. Padělání vstupenek je nepřípustné a trestá se podle zákona.

  Každý návštěvník bude u vstupu označen identifikačním náramkem s nímž bude možný vstup a výstup z areálu během koncertu. Je nutné mít toto označení na ruce po celou dobu konání koncertu.

  Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje.

 2. Slevy

  Zlevněná cena vstupného je pro rok 2019 150 Kč. Tato cena je platná pro děti do 11,9 let (pouze s platným dokladem s fotkou!) a držitele průkazů ZTP, ZTP/P (doprovod pro ZTP/P je zdarma).  Dítě do 3,9 let - vstup zdarma (s kopií RL, pasem či zapsáním v OP jednoho z rodičů). 

 1. Koupaliště

  Se vstupenkou na koncert máte také celodenní vstup zdarma do areálu koupaliště v den konání koncertu. Mimo dobu zvukové zkoušky - od 16 do 18 hodin - v tuto dobu je nutné areál opustit. Tento bonus je platný pouze v případě, že je koupaliště daný den v provozu. Nelze jej čerpat v jiném termínu nebo nárokovat slevu na vstupné na koncert, pokud je koupaliště uzavřeno v den koncertu například z důvodu špatného počasí. Info o provozní době koupaliště najdete zde

 1. Bezpečnost

  Z důvodu bezpečnosti bude u vstupu provedena osobní prohlídka.

  Návštěvník musí respektovat pokyny pořadatelů a pořádkové služby.

  Do areálu není dovoleno vnášet jakékoliv potraviny (výjimku tvoří děti), nápoje, pet láhve (přípustná bude láhev do 0,5 l), skleněné láhve, plechovky, zbraně, nože, nůžky a další předměty, které by mohly být pořadatelem označeny za nebezpečné.

  Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za škody způsobené na věcech, ani za újmu na zdraví.

  Osobám mladším 18 let zákaz konzumace alkoholu. Silně podnapilé osoby, které svým chováním ohrožují ostatní, a také osoby, které svým chováním ohrožují ostatní, budou z areálu vyvedeny bez nároku na vrácení vstupného.

 1. Počasí

  Koncerty se konají za každého počasí.

 1. Psi

  Do areálu Sluníčko je zákaz vstupu se psy, to platí i po dobu konání koncertů! Výjimkou je pouze asistenční pes - ZTP, ZTP/P.

 1. Fotografování

  Na neprofesionální úrovni je povoleno.

  Akreditace zástupců medií v den koncertu na recepci penzionu, fotografický filmový záznam možný pouze v rozsahu a čase určených umělcem.

 1. GDPR

  Pořadatel a umělci si vyhrazují právo fotografického, filmového, video a televizního záznamu koncertu a atmosféry koncertu. Návštěvník zaznamenaný na dokument může být dále zveřejňován bez dalšího upozornění a finanční náhrady.

  V případě online nákupu vstupenek na www.beskydskehudebnileto.cz zákazník souhlasí se zpracováním osobních údajů. Informace jak zpracováváme osobní údaje najdete zde.


   

FAQ

Kontakt


Adresa:
E-mail:
Ostravice 1279, 739 14 Ostravice
GPS:
Web:
49°32'44.823"N, 18°24'18.279"E

Jak se k nám dostanete

Ze směru Ostrava, Frýdek - Místek:

Do obce vjíždíte na dolní Ostravici a pokračujete stále rovně, po pravé straně minete nákupní středisko Modrá labuť, katolický kostel a stále jedete rovně. Na první světelné křižovatce v centru obce odbočíte doleva přes železniční přejezd. Dále pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.
Pozn: Nedoporučujeme odbočovat v obci Ostravice doleva přes “Bezručův most”, jak napovídají některé navigace. Je to horší cesta a v zimě bývá nesjízdná.

Ze směru Bílá, Staré Hamry:

Za značkou obce Ostravice jedete přes most, pokračujete rovně a po pravé straně minete vlakové nádraží. Za nádražím na první světelné křižovatce odbočíte doprava přes železniční přejezd, pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.

Autobusem přijedete na Ostravici na zastávku Ostravice, autobusové nádraží, která je naproti vlakového nádraží. Na Ostravici dojedete autobusem z Ostravy, Frýdku-Místku nebo Frýdlantu nad Ostravicí, zastavují tady také některé spoje ze Slovenska. Jízdní řády naleznete na stránkách www.jizdnirady.cz.

K RC Sepetná je to z této zastávky cca 2 kilometry. V případě zájmu vám nabízíme možnost transferu naši dodávkou pro 7 osob. Cena tohoto transferu je 100 Kč/auto. Po dohodě vám můžeme zajistit transfer také z Frýdku-Místku, kde přijíždějí i dálkové spoje, například autobusy Student Agency.

Vlakem přijedete na Ostravici z Frýdlantu nad Ostravicí. Vystupte až na konečné stanici, ne na předposlední stanici Ostravice, zastávka. Vlak z Frýdlantu jezdí každou hodinu. Jízdní řády naleznete na stránkách www.jizdnirady.cz.

K RC Sepetná je to z nádraží cca 2 kilometry. V případě zájmu vám nabízíme možnost transferu naši dodávkou pro 7 osob. Cena tohoto transferu je 100 Kč/auto. Po dohodě vám můžeme zajistit transfer také z Frýdku-Místku nebo Ostravy.

Děkujeme partnerům