Proběhlo
16
ročníků

Vystupovalo
93
kapel

Vypilo se
12594
piv

Michal Hrůza


Závěrečný koncert BHL, který proběhl poslední srpnový víkend byl zároveň zakončením letní sezóny na Sluníčku. Zavítal k nám zpěvák Michala Hrůza s kapelou Hrůzy, kteří u nás letos vystoupili poprvé. Předkapela, která zahájila poslední koncert léta 2019 byla kapela FM band.

Michal Hrůza

Zpěvák, skladatel a textař Michal Hrůza se na české hudební scéně pohybuje více než deset let. Většina z vás ho zná jako zakládajícího člena a dlouholetého frontmana skupiny Ready Kirken, pro kterou složil a napsal více než padesát písní a textů.  V roce 2006 se vydal na sólovou dráhu a založil Kapelou Hrůzy, se kterou od té doby vydal již tři studiová alba.

Nejznámější hity

  • Zakázané uvolnění
  • Bílá velryba
  • Noc a den
  • Napořád

Předkapela

F-M Band


Pořádáno za podpory Moravskoslezského kraje (číslo projektu 02028/2019/RRC). 

 


Podívejte se na fotoreport z koncertu.

31/8/2019
od 19 h

Další akce Beskydského hudebního léta


Janek Ledecký Janek Ledecký

16/8/2019
od 19:00 hod.

Druhý koncert v rámci BHL ovládl český zpěvák, kytarista a skladatel Janek Ledecký. Složil celou řadu hitů, které všichni dobře známe a které zazněly v areálu koupaliště Sluníčko.

Barbora Poláková Barbora Poláková

28/6/2019
od 19:00 hod.

16. ročník Beskydského hudebního léta odstartovala nadaná zpěvačka Barbora Poláková, která si své publikum získala originálními písněmi i videoklipy, za které sklidila již mnoho ocenění.

FAQ

Kontakt


Adresa:
E-mail:
Ostravice 1279, 739 14 Ostravice
GPS:
Web:
49°32'44.823"N, 18°24'18.279"E

Jak se k nám dostanete

Ze směru Ostrava, Frýdek - Místek:

Do obce vjíždíte na dolní Ostravici a pokračujete stále rovně, po pravé straně minete nákupní středisko Modrá labuť, katolický kostel a stále jedete rovně. Na první světelné křižovatce v centru obce odbočíte doleva přes železniční přejezd. Dále pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.
Pozn: Nedoporučujeme odbočovat v obci Ostravice doleva přes “Bezručův most”, jak napovídají některé navigace. Je to horší cesta a v zimě bývá nesjízdná.

Ze směru Bílá, Staré Hamry:

Za značkou obce Ostravice jedete přes most, pokračujete rovně a po pravé straně minete vlakové nádraží. Za nádražím na první světelné křižovatce odbočíte doprava přes železniční přejezd, pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.

Autobusem přijedete na Ostravici na zastávku Ostravice, autobusové nádraží, která je naproti vlakového nádraží. Na Ostravici dojedete autobusem z Ostravy, Frýdku-Místku nebo Frýdlantu nad Ostravicí, zastavují tady také některé spoje ze Slovenska. Jízdní řády naleznete na stránkách www.jizdnirady.cz.

K RC Sepetná je to z této zastávky cca 2 kilometry. V případě zájmu vám nabízíme možnost transferu naši dodávkou pro 7 osob. Cena tohoto transferu je 100 Kč/auto. Po dohodě vám můžeme zajistit transfer také z Frýdku-Místku, kde přijíždějí i dálkové spoje, například autobusy Student Agency.

Vlakem přijedete na Ostravici z Frýdlantu nad Ostravicí. Vystupte až na konečné stanici, ne na předposlední stanici Ostravice, zastávka. Vlak z Frýdlantu jezdí každou hodinu. Jízdní řády naleznete na stránkách www.jizdnirady.cz.

K RC Sepetná je to z nádraží cca 2 kilometry. V případě zájmu vám nabízíme možnost transferu naši dodávkou pro 7 osob. Cena tohoto transferu je 100 Kč/auto. Po dohodě vám můžeme zajistit transfer také z Frýdku-Místku nebo Ostravy.

Děkujeme partnerům