Proběhlo
16
ročníků

Vystupovalo
93
kapel

Vypilo se
12594
piv

Barbora Poláková


Barbora Poláková letos odstartovala hudební koncerty v areálu Sluníčko, kde jste ji mohli vidět vystupovat poprvé. Bylo nám ctí přivítat tuto zpěvačku na pódiu 16. ročníku Beskydského hudebního léta 2019.

Kdo je to?

Je to česká zpěvačka a herečka pocházející z Kolína, která svou hudební kariéru odstartovala v roce 2012 úspěšným singlem Kráva. Od té doby se postupně propracovala mezi oblíbené interprety české hudební scény.

V roce 2015 vydala debutové album s názvem Barbora Poláková, které mimo jiné obsahuje i její nejznámější hit Nafrněná. S tímto hitem vyhrála ve stejném roce cenu Anděl v kategorii Píseň roku a pomohla ji k ocenění Objev roku. Letos na Andělech také zabodovala a odnesla si hned dvě ocenění - Klip roku a Interpretka roku.

Nejznámější hity

Nafrněná

Kráva

Po válce

Krosna

Hit Nafrněná

 

Předkapela

Alter Via


Pořádáno za podpory Moravskoslezského kraje (číslo projektu 02028/2019/RRC). 


Podívejte se, jak si fanoušci i samotná Bára Poláková užili první koncert BHL 2019.

28/6/2019
od 19 h

Další akce Beskydského hudebního léta


Michal Hrůza Michal Hrůza

31/8/2019
od 19:00 hod.

Na závěr Beskydského hudebního léta 2019 k nám zavítal oblíbený zpěvák Michal Hrůza, který s námi uzavřel letní sezónu. 

Janek Ledecký Janek Ledecký

16/8/2019
od 19:00 hod.

Druhý koncert v rámci BHL ovládl český zpěvák, kytarista a skladatel Janek Ledecký. Složil celou řadu hitů, které všichni dobře známe a které zazněly v areálu koupaliště Sluníčko.

FAQ

Kontakt


Adresa:
E-mail:
Ostravice 1279, 739 14 Ostravice
GPS:
Web:
49°32'44.823"N, 18°24'18.279"E

Jak se k nám dostanete

Ze směru Ostrava, Frýdek - Místek:

Do obce vjíždíte na dolní Ostravici a pokračujete stále rovně, po pravé straně minete nákupní středisko Modrá labuť, katolický kostel a stále jedete rovně. Na první světelné křižovatce v centru obce odbočíte doleva přes železniční přejezd. Dále pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.
Pozn: Nedoporučujeme odbočovat v obci Ostravice doleva přes “Bezručův most”, jak napovídají některé navigace. Je to horší cesta a v zimě bývá nesjízdná.

Ze směru Bílá, Staré Hamry:

Za značkou obce Ostravice jedete přes most, pokračujete rovně a po pravé straně minete vlakové nádraží. Za nádražím na první světelné křižovatce odbočíte doprava přes železniční přejezd, pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.

Autobusem přijedete na Ostravici na zastávku Ostravice, autobusové nádraží, která je naproti vlakového nádraží. Na Ostravici dojedete autobusem z Ostravy, Frýdku-Místku nebo Frýdlantu nad Ostravicí, zastavují tady také některé spoje ze Slovenska. Jízdní řády naleznete na stránkách www.jizdnirady.cz.

K RC Sepetná je to z této zastávky cca 2 kilometry. V případě zájmu vám nabízíme možnost transferu naši dodávkou pro 7 osob. Cena tohoto transferu je 100 Kč/auto. Po dohodě vám můžeme zajistit transfer také z Frýdku-Místku, kde přijíždějí i dálkové spoje, například autobusy Student Agency.

Vlakem přijedete na Ostravici z Frýdlantu nad Ostravicí. Vystupte až na konečné stanici, ne na předposlední stanici Ostravice, zastávka. Vlak z Frýdlantu jezdí každou hodinu. Jízdní řády naleznete na stránkách www.jizdnirady.cz.

K RC Sepetná je to z nádraží cca 2 kilometry. V případě zájmu vám nabízíme možnost transferu naši dodávkou pro 7 osob. Cena tohoto transferu je 100 Kč/auto. Po dohodě vám můžeme zajistit transfer také z Frýdku-Místku nebo Ostravy.

Děkujeme partnerům