Proběhlo
16
ročníků

Vystupovalo
93
kapel

Vypilo se
12594
piv

Ine Kafe


Dne 25 července se okolím penzionu Sluníčko ve večerních hodinách rozléhal zpěv skupiny Ine Kafe a jejich fanoušků, kteří zavítali na jejich vydařený koncert. 

Ine Kafe je slovenská punkrocková hudební skupina založená v roce 1995 v Bratislavě. Výrazněji na sebe kapela upozornila v roce 1999, kdy obdrželi zlatou desku za prodej a stali se „objevem roku“ v anketě „Slávik“. O rok později už se stali v anketě „skokany roku“ s albem „Je tu niekto?“. Největší úspěchy kapely jsou spojovány s obdobím 2000 – 2003, kdy vznikla ještě další dvě alba „Príbeh“ a „Bez udania dôvodu“. Prodej alb této kapely přesáhl 100 tisíc kusů. I když si kapela udělala na nějaký čas přestávku a od roku 2006 nehrála, v roce 2010 se opět vrátila úspěšně na scénu. O rok později přichází s albem "Právo na šťastie" a získávají zlatou desku za první měsíc prodeje. Od této doby vystupuje kapela úspěšně na koncertech a letních festivalech v České republice, na Slovensku i v Polsku.

Členové kapely:  Vratko Rohoň (kytara, zpěv), Jozef Praženec (bicí), Roman Hulin (kytara, baskytara)

Předkapela: Humbug 

FAQ

Kontakt


Adresa:
E-mail:
Ostravice 1279, 739 14 Ostravice
GPS:
Web:
49°32'44.823"N, 18°24'18.279"E

Jak se k nám dostanete

Ze směru Ostrava, Frýdek - Místek:

Do obce vjíždíte na dolní Ostravici a pokračujete stále rovně, po pravé straně minete nákupní středisko Modrá labuť, katolický kostel a stále jedete rovně. Na první světelné křižovatce v centru obce odbočíte doleva přes železniční přejezd. Dále pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.
Pozn: Nedoporučujeme odbočovat v obci Ostravice doleva přes “Bezručův most”, jak napovídají některé navigace. Je to horší cesta a v zimě bývá nesjízdná.

Ze směru Bílá, Staré Hamry:

Za značkou obce Ostravice jedete přes most, pokračujete rovně a po pravé straně minete vlakové nádraží. Za nádražím na první světelné křižovatce odbočíte doprava přes železniční přejezd, pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.

Autobusem přijedete na Ostravici na zastávku Ostravice, autobusové nádraží, která je naproti vlakového nádraží. Na Ostravici dojedete autobusem z Ostravy, Frýdku-Místku nebo Frýdlantu nad Ostravicí, zastavují tady také některé spoje ze Slovenska. Jízdní řády naleznete na stránkách www.jizdnirady.cz.

K RC Sepetná je to z této zastávky cca 2 kilometry. V případě zájmu vám nabízíme možnost transferu naši dodávkou pro 7 osob. Cena tohoto transferu je 100 Kč/auto. Po dohodě vám můžeme zajistit transfer také z Frýdku-Místku, kde přijíždějí i dálkové spoje, například autobusy Student Agency.

Vlakem přijedete na Ostravici z Frýdlantu nad Ostravicí. Vystupte až na konečné stanici, ne na předposlední stanici Ostravice, zastávka. Vlak z Frýdlantu jezdí každou hodinu. Jízdní řády naleznete na stránkách www.jizdnirady.cz.

K RC Sepetná je to z nádraží cca 2 kilometry. V případě zájmu vám nabízíme možnost transferu naši dodávkou pro 7 osob. Cena tohoto transferu je 100 Kč/auto. Po dohodě vám můžeme zajistit transfer také z Frýdku-Místku nebo Ostravy.

Děkujeme partnerům