Proběhlo
15
ročníků

Vystupovalo
90
kapel

Vypilo se
11973
piv

Michal Hrůza | David Stypka


Závěrečný koncert BHL bude ojedinělý tím, že na něm vystoupí hned dva hlavní interpreti. Jako první se nám představí David Stypka & Bandjeez a hned po něm se můžete těšit na Michala Hrůzu a Kapelu Hrůzy.

Kdo jsou?

David Stypka & Bandjeez

Jsou to muzikanti z Frýdku-Místku, kteří se dali dohromady v roce 2011. Původním záměrem bylo uvést do života Stypkovy písně z projektu Wakeup songs, což byly skladby vymyšlené, nahrané a publikované hned po probuzení. Kapela si teď už žije svým vlastním životem nezávisle na Wakeup songs. V roce 2014 vydali album Čaruj. Jako hosté se na něm podíleli například Radek Pastrňák a Jitka Andrašková.

David Stypka také nazpíval duet Dobré ráno milá společně s Ewou Farnou, které u nás vystupovala v roce 2017.

Nejznámější hity

 • Neboj
 • Jericho
 • Kříž

První oficiální ukázka z nové desky Nadechnutí

 

Michal Hrůza

Zpěvák, skladatel a textař Michal Hrůza se na české hudební scéně pohybuje více než deset let. Většina z vás ho zná jako zakládajícího člena a dlouholetého frontmana skupiny Ready Kirken, pro kterou složil a napsal více než padesát písní a textů.  V roce 2006 se vydal na sólovou dráhu a založil Kapelou Hrůzy, se kterou od té doby vydal již tři studiová alba.

Nejznámější hity

 • Zakázané uvolnění
 • Bílá velryba
 • Noc a den
 • Napořád

 

31/8/2019
od 19 h

Ostravice
Koupaliště Sluníčko

Akce proběhne v areálu penzionu Sluníčko v Moravskoslezských Beskydech. Penzion Sluníčko si na portálu Mapy.cz můžete zobrazit zde.

Předprodej 290 Kč

Vstup do areálu bude možný až po zvukové zkoušce, která zpravidla probíhá od 16:00 do 18:00. Před vstupem pro Vás bude připraven stánek s občerstvením a posezením, restaurace penzionu s terasou bude přístupná pouze pro ubytované hosty penzionu.

Se vstupenkou na koncert máte také celodenní vstup do areálu koupaliště v den konání koncertu. Mimo dobu zvukové zkoušky - od 16 do 18 hodin - v tuto dobu je nutné areál opustit. Tento bonus je platný pouze v případě, že je koupaliště daný den v provozu.  Info o provozní době koupaliště najdete zde

 

Organizační řád a pokyny

Každý návštěvník festivalu se zavazuje, že v celém areálu koupaliště bude dodržovat Organizační řád a pokyny Beskydského hudebního léta.

Další akce Beskydského hudebního léta


Rej čarodějnic a strašidel Rej čarodějnic a strašidel

1/5/2019
od 11:00 hod.

Tradiční "čarodějnické" zahájení sezóny v areálu koupaliště Sluníčko se soutěžemi a hrami pro děti, stavěním máje a doprovodným programem. VSTUP ZDARMA. Odstartujte letní sezónu společně s námi!

Den dětí Den dětí

1/6/2019
od 11:00 hod.

Červen patří dětem! Hned na jeho začátku pořádá Rekreační centrum Sepetná v areálu koupaliště penzionu Sluníčko Den dětí s bohatým programem plným soutěží, her a hlavně zábavy.Na akci je VSTUP ZDARMA.

Osmero Beskydského hudebního léta Osmero Beskydského hudebního léta
Organizační řád a pokyny  

Zakoupením vstupenky návštěvník souhlasí s organizačním řádem a pokyny pro návštěvníky Beskydského hudebního léta.

 

Vstupenky

Na požádání pořadatelů vstupenku předložte. Bez kontrolního ústřižku je vstupenka neplatná. Padělání vstupenek je nepřípustné a trestá se podle zákona.

Každý návštěvník bude u vstupu označen identifikačním náramkem s nímž bude možný vstup a výstup z areálu během koncertu. Je nutné mít toto označení na ruce po celou dobu konání koncertu.

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje.

Slevy

Zlevněná cena vstupného je pro rok 2019 150 Kč. Tato cena je platná pro děti do 11,9 let (pouze s platným dokladem s fotkou!) a držitele průkazů ZTP, ZTP/P (doprovod pro ZTP/P je zdarma).  Dítě do 3,9 let - vstup zdarma (s kopií RL, pasem či zapsáním v OP jednoho z rodičů). 

Koupaliště

Se vstupenkou na koncert máte také celodenní vstup zdarma do areálu koupaliště v den konání koncertu. Mimo dobu zvukové zkoušky - od 16 do 18 hodin - v tuto dobu je nutné areál opustit. Tento bonus je platný pouze v případě, že je koupaliště daný den v provozu. Nelze jej čerpat v jiném termínu nebo nárokovat slevu na vstupné na koncert, pokud je koupaliště uzavřeno v den koncertu například z důvodu špatného počasí. Info o provozní době koupaliště najdete zde. 

Bezpečnost

Z důvodu bezpečnosti bude u vstupu provedena osobní prohlídka.

Návštěvník musí respektovat pokyny pořadatelů a pořádkové služby.

Do areálu není dovoleno vnášet jakékoliv potraviny (výjimku tvoří děti), nápoje, pet láhve (přípustná bude láhev do 0,5 l), skleněné láhve, plechovky, zbraně, nože, nůžky a další předměty, které by mohly být pořadatelem označeny za nebezpečné.

Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za škody způsobené na věcech, ani za újmu na zdraví.

Osobám mladším 18 let zákaz konzumace alkoholu. Silně podnapilé osoby, které svým chováním ohrožují ostatní, a také osoby, které svým chováním ohrožují ostatní, budou z areálu vyvedeny bez nároku na vrácení vstupného.

Počasí

Koncerty se konají za každého počasí.

Psi

Do areálu koupaliště Sluníčko je zákaz vstupu se psy, to platí i po dobu konání koncertů! Výjimkou je pouze asistenční pes - ZTP, ZTP/P.

Fotografování

Na neprofesionální úrovni je povoleno.

Akreditace zástupců medií v den koncertu na recepci penzionu, fotografický filmový záznam možný pouze v rozsahu a čase určených umělcem.

GDPR

Pořadatel a umělci si vyhrazují právo fotografického, filmového, video a televizního záznamu koncertu a atmosféry koncertu. Návštěvník zaznamenaný na dokument může být dále zveřejňován bez dalšího upozornění a finanční náhrady.

V případě online nákupu vstupenek na www.beskydskehudebnileto.cz zákazník souhlasí se zpracováním osobních údajů. Informace jak zpracováváme osobní údaje najdete zde.


 

Barbora Poláková Barbora Poláková

28/6/2019
od 19:00 hod.

16. ročník Beskydského hudebního léta odstartuje nadaná zpěvačka Barbora Poláková, která si své publikum získala originálními písněmi i videoklipy, za které sklidila již mnoho ocenění.

FAQ

 • Kde všude budou k dipozici vstupenky na Vámi pořádané koncerty?
  Vstupenky si můžete jednoduše koupit v online prodejním systému RC Sepetná (odkazy najdete vždy u jednotlivých koncertů). První fáze prodeje za zvýhodněné ceny bude probíhat pouze online. Následně si budete moci zakoupit vstupenky přímo u nás na Sluníčku či Sepetné. Ve Frýdku-Místku bude možné zakoupit na těchto místech - prodejna ZAJEZDY.NET, U staré pošty 45 a eABM s.r.o. U staré pošty 45. Vstupenky bude možné zakoupit také v prodejní síti Ticketportal.
 • Kdo má nárok na slevu ze vstupného?                                                  
  Zlevněná cena vstupného je 150 Kč. Tato cena je platná pro děti do 11,9 let (pouze s platným dokladem s fotkou!) a držitele průkazů ZTP, ZTP/P (doprovod pro ZTP/P je zdarma).  Dítě do 3,9 let - vstup zdarma (s kopií RL, pasem či zapsáním v OP jednoho z rodičů). 
 • Jak si můžu koupit zlevněnou vstupenku v předprodeji?                      
  Vstupenky lze zakoupit online v druhém kroku nákupu - zvolíte zde druh - dítě, ZTP nebo běžný.
 • Jak funguje volný vstup na koupaliště v rámci vstupenky na koncert?
  Se vstupenkou na koncert máte také celodenní vstup do areálu koupaliště v den konání koncertu. Mimo dobu zvukové zkoušky - od 16 do 18 hodin - v tuto dobu je nutné areál opustit. Tento bonus je platný pouze v případě, že je koupaliště daný den v provozu. Nelze jej čerpat v jiném termínu nebo nárokovat slevu na vstupné na koncert, pokud je koupaliště uzavřeno v den koncertu například z důvodu špatného počasí. Info o provozní době koupaliště najdete zde
 • Bude možné dojet autem až na místo konání koncertu? Popřípadě bude zajištěna nějaká doprava?
  Zajištěna bude kyvadlová doprava před koncertem, pouze však v případě dobré průjezdnosti. Možnost zaparkovat své osobní automobily mají návštěvníci na parkovišti u lanového centra Opičárna, kde je ovšem omezený počet parkovacích míst (plus zde parkují turisté mířící na Lysou horu) a místa bývají rychle obsazena. Doporučujeme tedy zaparkovat dole v obci v areálu "Na Pile". 
 • V kolik hodin je začátek samotného koncertu? 
  Od 16:00 do 18:00 hodin probíhá zvuková zkouška kapel, po tuto dobu je vstup do areálu zakázan, od 19:00 hodin začíná hrát předkapela, po odehrání předkapely následuje hlavní koncert.
 • Zajímá vás víc?
  Další údaje najdete v organizačním řádu a pokynech pro návštěvníky.

Kontakt


Adresa:
E-mail:
Ostravice 1279, 739 14 Ostravice
GPS:
Web:
49°32'44.823"N, 18°24'18.279"E

Jak se k nám dostanete

Ze směru Ostrava, Frýdek - Místek:

Do obce vjíždíte na dolní Ostravici a pokračujete stále rovně, po pravé straně minete nákupní středisko Modrá labuť, katolický kostel a stále jedete rovně. Na první světelné křižovatce v centru obce odbočíte doleva přes železniční přejezd. Dále pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.
Pozn: Nedoporučujeme odbočovat v obci Ostravice doleva přes “Bezručův most”, jak napovídají některé navigace. Je to horší cesta a v zimě bývá nesjízdná.

Ze směru Bílá, Staré Hamry:

Za značkou obce Ostravice jedete přes most, pokračujete rovně a po pravé straně minete vlakové nádraží. Za nádražím na první světelné křižovatce odbočíte doprava přes železniční přejezd, pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.

Autobusem přijedete na Ostravici na zastávku Ostravice, autobusové nádraží, která je naproti vlakového nádraží. Na Ostravici dojedete autobusem z Ostravy, Frýdku-Místku nebo Frýdlantu nad Ostravicí, zastavují tady také některé spoje ze Slovenska. Jízdní řády naleznete na stránkách www.jizdnirady.cz.

K RC Sepetná je to z této zastávky cca 2 kilometry. V případě zájmu vám nabízíme možnost transferu naši dodávkou pro 7 osob. Cena tohoto transferu je 100 Kč/auto. Po dohodě vám můžeme zajistit transfer také z Frýdku-Místku, kde přijíždějí i dálkové spoje, například autobusy Student Agency.

Vlakem přijedete na Ostravici z Frýdlantu nad Ostravicí. Vystupte až na konečné stanici, ne na předposlední stanici Ostravice, zastávka. Vlak z Frýdlantu jezdí každou hodinu. Jízdní řády naleznete na stránkách www.jizdnirady.cz.

K RC Sepetná je to z nádraží cca 2 kilometry. V případě zájmu vám nabízíme možnost transferu naši dodávkou pro 7 osob. Cena tohoto transferu je 100 Kč/auto. Po dohodě vám můžeme zajistit transfer také z Frýdku-Místku nebo Ostravy.

Děkujeme partnerům