Proběhlo
15
ročníků

Vystupovalo
90
kapel

Vypilo se
11973
piv

Informace o akci

Červen patří dětem! Hned na jeho začátku pořádá Rekreační centrum Sepetná v areálu koupaliště penzionu Sluníčko tradiční Den dětí s bohatým programem plným soutěží, her a hlavně zábavy. Po celý den bude zajištěn zábavný program a občerstvení. Akce bude probíhat od 11 do 16 hodin.

Těšit se můžete na:

 • skákací atrakce
 • hry a soutěže pro děti s animátory RC Sepetná, Beskyďáčkem a Galileo School
 • vozítka segway
 • rýžování zlata
 • malování na obličej
 • dočasné tetování
 • kácení máje s ukázkou techniky hasičů

VSTUP ZDARMA

Akce se bude konat i v případě nepříznivého počasí, program by samozřejmě musel být redukován a přizpůsoben vnitřním prostorám penzionu Sluníčko.


Podívejte se do galerie na to, jak Den dětí probíhal minulý rok.

1/6/2019
od 11 h

Ostravice
Koupaliště Sluníčko

Akce proběhne v areálu penzionu Sluníčko v Moravskoslezských Beskydech. Penzion Sluníčko si na portálu Mapy.cz můžete zobrazit zde.

Další akce Beskydského hudebního léta


Barbora Poláková Barbora Poláková

28/6/2019
od 19:00 hod.

16. ročník Beskydského hudebního léta odstartuje nadaná zpěvačka Barbora Poláková, která si své publikum získala originálními písněmi i videoklipy, za které sklidila již mnoho ocenění.

Janek Ledecký Janek Ledecký

16/8/2019
od 19:00 hod.

Druhý koncert v rámci BHL ovládne český zpěvák, kytarista a skladatel Janek Ledecký. Složil celou řadu hitů, které určitě budete znát a bezpochyby zazní v areálu koupaliště Sluníčko.

Michal Hrůza | David Stypka Michal Hrůza | David Stypka

31/8/2019
od 19:00 hod.

Na závěr Beskydského hudebního léta se těšte na opravdovou pecku, završíme ho totiž "dvojkoncertem" na kterém vystoupí hned dva oblíbení čeští interpreti David Stypka a Michal Hrůza. 

FAQ

 • Kde všude budou k dipozici vstupenky na Vámi pořádané koncerty?
  Vstupenky si můžete jednoduše koupit v online prodejním systému RC Sepetná (odkazy najdete vždy u jednotlivých koncertů). První fáze prodeje za zvýhodněné ceny bude probíhat pouze online. Následně si budete moci zakoupit vstupenky přímo u nás na Sluníčku či Sepetné. Ve Frýdku-Místku bude možné zakoupit na těchto místech - prodejna ZAJEZDY.NET, U staré pošty 45 a eABM s.r.o. U staré pošty 45. Vstupenky bude možné zakoupit také v prodejní síti Ticketportal.
 • Kdo má nárok na slevu ze vstupného?                                                  
  Zlevněná cena vstupného je 150 Kč. Tato cena je platná pro děti do 11,9 let (pouze s platným dokladem s fotkou!) a držitele průkazů ZTP, ZTP/P (doprovod pro ZTP/P je zdarma).  Dítě do 3,9 let - vstup zdarma (s kopií RL, pasem či zapsáním v OP jednoho z rodičů). 
 • Jak si můžu koupit zlevněnou vstupenku v předprodeji?                      
  Vstupenky lze zakoupit online v druhém kroku nákupu - zvolíte zde druh - dítě, ZTP nebo běžný.
 • Jak funguje volný vstup na koupaliště v rámci vstupenky na koncert?
  Se vstupenkou na koncert máte také celodenní vstup do areálu koupaliště v den konání koncertu. Mimo dobu zvukové zkoušky - od 16 do 18 hodin - v tuto dobu je nutné areál opustit. Tento bonus je platný pouze v případě, že je koupaliště daný den v provozu. Nelze jej čerpat v jiném termínu nebo nárokovat slevu na vstupné na koncert, pokud je koupaliště uzavřeno v den koncertu například z důvodu špatného počasí. Info o provozní době koupaliště najdete zde
 • Bude možné dojet autem až na místo konání koncertu? Popřípadě bude zajištěna nějaká doprava?
  Zajištěna bude kyvadlová doprava před koncertem, pouze však v případě dobré průjezdnosti. Možnost zaparkovat své osobní automobily mají návštěvníci na parkovišti u lanového centra Opičárna, kde je ovšem omezený počet parkovacích míst (plus zde parkují turisté mířící na Lysou horu) a místa bývají rychle obsazena. Doporučujeme tedy zaparkovat dole v obci v areálu "Na Pile". 
 • V kolik hodin je začátek samotného koncertu? 
  Od 16:00 do 18:00 hodin probíhá zvuková zkouška kapel, po tuto dobu je vstup do areálu zakázan, od 19:00 hodin začíná hrát předkapela, po odehrání předkapely následuje hlavní koncert.
 • Zajímá vás víc?
  Další údaje najdete v organizačním řádu a pokynech pro návštěvníky.

Kontakt


Adresa:
E-mail:
Ostravice 1279, 739 14 Ostravice
GPS:
Web:
49°32'44.823"N, 18°24'18.279"E

Jak se k nám dostanete

Ze směru Ostrava, Frýdek - Místek:

Do obce vjíždíte na dolní Ostravici a pokračujete stále rovně, po pravé straně minete nákupní středisko Modrá labuť, katolický kostel a stále jedete rovně. Na první světelné křižovatce v centru obce odbočíte doleva přes železniční přejezd. Dále pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.
Pozn: Nedoporučujeme odbočovat v obci Ostravice doleva přes “Bezručův most”, jak napovídají některé navigace. Je to horší cesta a v zimě bývá nesjízdná.

Ze směru Bílá, Staré Hamry:

Za značkou obce Ostravice jedete přes most, pokračujete rovně a po pravé straně minete vlakové nádraží. Za nádražím na první světelné křižovatce odbočíte doprava přes železniční přejezd, pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.

Autobusem přijedete na Ostravici na zastávku Ostravice, autobusové nádraží, která je naproti vlakového nádraží. Na Ostravici dojedete autobusem z Ostravy, Frýdku-Místku nebo Frýdlantu nad Ostravicí, zastavují tady také některé spoje ze Slovenska. Jízdní řády naleznete na stránkách www.jizdnirady.cz.

K RC Sepetná je to z této zastávky cca 2 kilometry. V případě zájmu vám nabízíme možnost transferu naši dodávkou pro 7 osob. Cena tohoto transferu je 100 Kč/auto. Po dohodě vám můžeme zajistit transfer také z Frýdku-Místku, kde přijíždějí i dálkové spoje, například autobusy Student Agency.

Vlakem přijedete na Ostravici z Frýdlantu nad Ostravicí. Vystupte až na konečné stanici, ne na předposlední stanici Ostravice, zastávka. Vlak z Frýdlantu jezdí každou hodinu. Jízdní řády naleznete na stránkách www.jizdnirady.cz.

K RC Sepetná je to z nádraží cca 2 kilometry. V případě zájmu vám nabízíme možnost transferu naši dodávkou pro 7 osob. Cena tohoto transferu je 100 Kč/auto. Po dohodě vám můžeme zajistit transfer také z Frýdku-Místku nebo Ostravy.

Děkujeme partnerům