Proběhlo
16
ročníků

Vystupovalo
93
kapel

Vypilo se
12594
piv

Děda Mládek Illegal band


Dne 23. července 2010 představila návštěvníkům Beskydského hudebního léta svůj repertoár česká skupina Děda Mládek Illegal band. 

Hudební skupina vznikla již v polovině devadesátých let v Plzni a její členy spojuje především láska k nestárnoucím country písničkám Ivana Mládka, které se snaží napodobit "do poslední noty". Nyní má kapela na svém kontě čtyři vydaná alba a vystupuje na nejrůznějších slavnostech, festivalech a kulturních událostí. 

FAQ

  • Dětské akce a koncerty BHL letos nebudou
    Vzhledem k vývoji aktuální pandemie koronaviru a důsledků, které jsou s ní spojené, musíme bohužel oznámit, že se v letošním roce neuskuteční pravidelné akce pro děti a rodiny v areálu Sluníčko - Rej čarodějnic a Den dětí pod Lysou horou. Stejně tak jsme se rozhodli pozastavit přípravu koncertů 17. ročníku Beskydského hudebního léta, které se také téměř jistě neuskuteční. Děkujeme za pochopení. V případě nějaké změny u koncertů vás budeme informovat na našich webech a sociálních sítích.

Kontakt


Adresa:
E-mail:
Ostravice 1279, 739 14 Ostravice
GPS:
Web:
49°32'44.823"N, 18°24'18.279"E

Jak se k nám dostanete

Ze směru Ostrava, Frýdek - Místek:

Do obce vjíždíte na dolní Ostravici a pokračujete stále rovně, po pravé straně minete nákupní středisko Modrá labuť, katolický kostel a stále jedete rovně. Na první světelné křižovatce v centru obce odbočíte doleva přes železniční přejezd. Dále pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.
Pozn: Nedoporučujeme odbočovat v obci Ostravice doleva přes “Bezručův most”, jak napovídají některé navigace. Je to horší cesta a v zimě bývá nesjízdná.

Ze směru Bílá, Staré Hamry:

Za značkou obce Ostravice jedete přes most, pokračujete rovně a po pravé straně minete vlakové nádraží. Za nádražím na první světelné křižovatce odbočíte doprava přes železniční přejezd, pokračujete přes most přes řeku Ostravici a jedete rovně do kopce, kde sledujte navigaci až k vašemu cíli.

Autobusem přijedete na Ostravici na zastávku Ostravice, autobusové nádraží, která je naproti vlakového nádraží. Na Ostravici dojedete autobusem z Ostravy, Frýdku-Místku nebo Frýdlantu nad Ostravicí, zastavují tady také některé spoje ze Slovenska. Jízdní řády naleznete na stránkách www.jizdnirady.cz.

K RC Sepetná je to z této zastávky cca 2 kilometry. V případě zájmu vám nabízíme možnost transferu naši dodávkou pro 7 osob. Cena tohoto transferu je 100 Kč/auto. Po dohodě vám můžeme zajistit transfer také z Frýdku-Místku, kde přijíždějí i dálkové spoje, například autobusy Student Agency.

Vlakem přijedete na Ostravici z Frýdlantu nad Ostravicí. Vystupte až na konečné stanici, ne na předposlední stanici Ostravice, zastávka. Vlak z Frýdlantu jezdí každou hodinu. Jízdní řády naleznete na stránkách www.jizdnirady.cz.

K RC Sepetná je to z nádraží cca 2 kilometry. V případě zájmu vám nabízíme možnost transferu naši dodávkou pro 7 osob. Cena tohoto transferu je 100 Kč/auto. Po dohodě vám můžeme zajistit transfer také z Frýdku-Místku nebo Ostravy.

Děkujeme partnerům